KONSTRUKCJE
i BRANDING

stacji paliw i myjni bezdotykowych

Zaufaj liderowi branży

Stacje paliw i samochodowe myjnie bezdotykowe: doradztwo, wizualizacja, produkcja, montaż.

Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem konstrukcji i brandingu dla stacji paliw. Specjalizujemy się nie tylko w otokach i wiatach stacji paliw – tworzymy również architekturę samochodowych myjni bezdotykowych. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalizm, szybkość działania oraz najnowsze technologie, czyniąc z nas lidera w swojej branży. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, starając się zawsze realizować założenia inwestycji w sposób ekonomiczny z jednoczesnym zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych. W naszych projektach stawiamy na indywidualność i rozpoznawalność, aby całość posiadała własny design.

W efekcie otrzymują Państwo od nas nieszablonowe rozwiązanie, które zachęca Państwa klientów, poprzez swoją nietuzinkowość oraz przyjazne rozwiązania konstrukcyjne. Do każdego pomysłu podchodzimy indywidualnie, dając gwarancję personalizacji oferty, jakości oraz bezpieczeństwa. Poza indywidualnym podejściem do każdego projektu naszą ofertę uzupełnia cała gama rozwiązań, które opracowaliśmy na przestrzeni lat. W branży reklamowej proponujemy Państwu m.in.: pylony cenowe, pylony reklamowe, witacze czy totemy i znaki informacyjne, litery tłoczone 3D, litery blokowe 3D oraz usługi: spawanie metali, cięcie na laserze, cięcie blach, termoformowanie liter czy malowanie proszkowe oraz na mokro.

117

Stacje paliw

Inwestycje zrealizowane
342

Myjnie bezdotykowe

Inwestycje zrealizowane
15

Inwestycje w trakcie realizacji

Wybrane realizacje

Indywidualne podejście do inwestycji

Zatrudniamy kilku doradców techniczno-handlowych, którzy pozostają do Państwa dyspozycji. Na każde zapytanie ofertowe reagujemy maksymalnie w ciągu 24 godzin. Prowadzimy spotkania doradcze na miejscu u Inwestora, jak również dokonujemy wstępnych pomiarów, oględzin inwestycji na placu budowy. Do każdego kontraktu przypisywany jest indywidualnie koordynator projektu, z którym będziecie mieli Państwo bezpośredni kontakt i który będzie dokonywał z Państwem wszystkich niezbędnych uzgodnień dotyczących Państwa realizacji.

Projekt i wizualizacja

Do każdej wyceny sporządzonej przez doradcę dołączamy projekt z wizualizacją. W tym celu zatrudniamy kilku wyspecjalizowanych grafików komputerowych, działających od lat w branży paliwowej. Dzięki ich doświadczeniu oraz wiedzy wizualizacje wykonywane są w sposób profesjonalny, odzwierciedlając realny wygląd inwestycji po montażu. Ponadto na każdym etapie projektowania dajemy Inwestorowi możliwość dokonywania zmian w oczekiwanym kształcie stacji paliw, czy też myjni bezdotykowej.

KATALOG
„REALIZACJE
2016”

Fotoalbum z realizacji stacji paliw i myjni bezdotykowych.

Technologia i produkcja

Dzięki zaawansowanym systemom komputerowym planujemy i realizujemy projekty z największą starannością i precyzją. Zatrudniamy kilkunastu konstruktorów oraz dysponujemy niemal 120 osobową kadrą pracowników produkcyjnych, dzięki czemu działamy sprawnie, planowo i zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Wszystkie konstrukcje stacji paliw, myjni bezdotykowych i innych elementów z naszej oferty sprawdzane są przez osobny dział firmy – dział kontroli jakości, dzięki czemu dajemy gwarancję terminów, wysokiej jakości świadczonych usług, a w konsekwencji zadowolenia ze strony klientów.

Montaż i serwis

Dysponujemy czterema wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi. Każdy zespół składa się z 3-4 pracowników, na których czele stoi kierownik ekipy. Ponadto posiadamy własne zaplecze transportowe oraz logistyczne, jak również sprzęt budowlany i park maszynowy. Dzięki temu działamy szybko i sprawnie, uwzględniając profesjonalizm oraz precyzję wykonania.

NASI KLIENCI O NAS:

„Firma Envo Sp. z o.o. jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą w dostosowywaniu oferty do potrzeb klienta oraz rozwiązywaniu problemów projektowych i montażowych.”

„Poziom obsługi zarówno od strony handlowej, jak i technicznej jest wysoki niezależnie od stopnia złożoności wykonywanych prac, jak również ich wartości. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą Envo Sp. z o.o. pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia.”

„Rekomenduję firmę ENVO jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań związanych z obróbką metali oraz wykonaniem konstrukcji stalowych.”

Aktualności